HAKKIMIZDA / about us

Kişiler genellikle kuaför ve güzellik merkezlerinde kendilerini özel hissettikleri mekanları tercih ederler. Bedora Salon Exclusive kaliteden taviz vermeyen butik ekonomik tasarımlarıyla müşterilerine bu konforu yaşatacak ürünler ve mekanlar sunar. Bedora Salon Exclusive hizmetlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgii ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her an müşteri memnuniyetini yükseltmeyi kendine vizyon edinmiştir.

Proje, imalat, montaj hizmetlerini konusunda uzman personel ile direk çözüm ortağı konusunda firmamız eksiksiz bir çalışma sergilemektedir.

People usually prefer beauty salons and coiffeurs where they feel special. Bedora Salon Exclusive presents you dear clients the products and the places that make you feel the comfort with economic boutique designs without scarifying quality. Bedora Salon Exclusive, performing its services perfectly and in time using all necessary information, crew and equipment, always adopts increasing the customer satisfaction at as a principle. Our company performs a complete service of finding direct solution partners, qualified personnel, project, production and montage.